Service Filters – sprawdź gdzie znajdziesz nasze filtry.

Nasze produkty zdobyły uznanie wśród klientów. Dlatego wielu dystrybutorów. zarówno dużych dystrybutorów, jak i klientów indywidualnych. Filtry Service Filters możecie dostać w wielu europejskich krajachNasze produkty zdobyły uznanie zarówno dużych dystrybutorów, jak i klientów indywidualnych.

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi filtrami, zapraszamy do kontaktu.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski

Jeśli chcesz zamówić jeden z naszych filtrów, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych dystrybutorów na terenie Polski.

Hydro-Części Jakubiec Spółka jawna

ul. Grunwaldzka 82, 36-020 Tyczyn Polska

Tel.: +48 17 229 37 05

biuro@hydroczesci.pl

Zapytaj o nasze produkty

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Zapytanie o produkt

  • Na podstawie art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119) – dalej zwane RODO informujemy, iż:

   1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Service filters Polska. Kontakt z administratorem - e-mail: info@servicefilters.com

   2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

   3. Ponadto informujemy, że przysługuje Państwu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.

   4. Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności.